Sveikas gyvenimo būdas

Sveikas gyvenimo būdas – kas tai, ar įmanomas šiandienos sąlygomis, o galbūt sveikas ir natūralus gyveno būdas tik turtingųjų privilegija? Sveiko gyvenimo būdo nauda organizmui, įtaka gyvenimo trukmei. 

Ar būtinai žmogus propaguojantis sveiką gyvenimo būdą bus visiškai sveikas? Trumpas atsakymas – ne. Žmogus gyveninantis sveikai, nebūtinai toks bus, ir tai priklausys ne nuo jo vieno.

Pavyzdžiui, Jūs propaguojate sveiką gyvenimo būdą, nuolatos domitės sveika mityba tačiau visvien neesate sveikas. Taip nutinka dėl išorinių faktorių, pavyzdžiui užterštas oras, perkate pieną parduotuvėje, kurie prisotinti įvairių priemaišų, perkama liesa kalakutienos filė turguje iš tikrųjų yra hormonų prisotinta importuota iš kitų šalių, o ne užauginta Lietuvoje kaip skelbiasi pardavėjas. Apskritai visi prekybininkai dabar pradėjo žaisti ant maisto rašydami "Be E" arba SVEIKAS.

Žinoma tai kad sveikai nusprendęs gyventi žmogus atsisakis taip vadinamų maisto šiukšlių bus tiktai į naudą, tačiau šiandienos salygomis visiškai sveikai gyventi deja neįmanoma.

Be maisto, kita sveiko gyvenimo būdo dalis yra aktyvumas, tai yra sportas. Bent keletą kartų į savaitę žmogus turi užsiimti jam mėgiamu sportu, atsipalaiduoti. Sportas tai nebūtinai sporto klubas, tai gali būti šokių pamokos, joga, krepšinis ar futbolas.

Vienas didžiausių sveiką gyvenimo būdą gyvenančių žmonių pliusų, tas kad jiems niekada nereikia sukti galvos kokia dieta geriausia, jaudintis dėl priaugto kilogramo ir panašiai.

Galiausiai, žmogui labai svarbu savijauta ir savįtaka. Žmogaus psichologija labai stipriai susijusi su jo sveikata, ne veltui sakoma, kad sveikame kūne gyvena sveika siela.

 

Skelbta bendra

seminaru_klubas_k

Facebook Sveika Dieta

KMI Skaičiuoklė

kg
cm
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas