Darykite vis tą patį ir nuolat gausite tuos pačius rezultatus

kalnai tarpeklis

Du vyrai buvo aistringi briedžių medžiotojai. Kiekvienais metais jie užsakydavo lėktuvą, kuriuo jie nuskrisdavo į briedžių medžioklės plotus Kanadoje. Tais metais medžioklė buvo ypatingai sėkminga. Jau po kelių dienų abu buvo nukovę po briedį. Jie radijo ryšiu susisiekė su pilotu, kad jis atvyktų ir parskraidintų juos namo.

Lėktuvui nusileidus, pilotas apžvelgė medžiotojų laimikį ir pasakė, kad krovinys yra per sunkus, ir jis negalės jo paimti į lėktuvą.

– Tačiau mes visą savaitę praleidome, medžiodami šiuos briedžius, – protestavo abu medžiotojai. – Ir be to, pilotas, kurį mes samdėme pernai, nė kiek nesijaudino dėl briedžių svorio.

Po ilgų ginčų, pilotas pagaliau sutiko pasikrauti briedžius į lėktuvą. Sunkiai pakrautas lėktuvas ore išbuvo tik kelias minutes, prarado aukštį ir trenkėsi į kalno papėdę.

Vyrams atsikasus iš nuolaužų, vienas iš jų paklausė: – Kur mes esame?

Draugas atsakė: – Apie mylią toliau negu buvome pernai.

Darykite tuos pačius dalykus, ir Jus nuolat lydės tie patys rezultatai. Tai buvo tiesa, apie skridimą lėktuvu, tai yra tiesa ir apie gyvenimą.

Kas nelabai sekasi Jums? Atsikratyti senu įpročiu? Santykiai su tėvais, sutuoktiniu, vaikais, ar draugais? Kame glūdi besitęsiančio nusivylimo šaltinis? Tupinėjimas aplink projektą, kurį vis žadate pabaigti? Niekada neturite pakankamai pinigų apmokėti sąskaitas? Vis atsitrenkiate į “tas pačias sienas” darbe?

Tiesa yra ta, kad jei jūs nuolat, darysite tą patį, tai nuolat ir rezultatus gausite tuos pačius. Taigi, jei jums kas tai nepatinka, kažką tai turite pakeisti. Ar esate pasiruošęs išbandyti kažką tai nauja?

Pagal Steve Goodier populiarią knygą “Viena minutė gali pakeisti gyvenimą”.

foto: ~FreeBirD®~ via photopin cc