Hipnoterapija

Daugelis iš mūsų žinome, kad sumažinti ar pakoreguoti savo svorį galime praktikuodami pakankamai judrų gyvenimo būdą ir išlaikydami tinkamą kalorijų balansą vartojamuose maisto produktuose. Taip pat žinome, – kad ne taip viskas paprasta. Kartais negali atsikelti iš lovos, ir apie sportą nei kalbos negali būti, ar taip norisi saldaus pyragaičio, kad po kelių minučių stebiesi, kaip taip greitai, ir ne vienas, bet visi pyragaičiai “išgaravo”.

konkoreziukaiŠiais laikais yra daug priežasčių, kodėl mes valgome, ir dažnai tai darome ne dėl fizinio poreikio ar alkiui numalšinti. Mūsų visuomenėje daugelis nebepatiriame maisto trūkumo ir galime sau leisti “suvalgyti” stresą, nemalonius jausmus ar net nemalonius įvykius. Galime valgyti, kad apdovanoti save ar nubausti, siekdami bendrauti su žmonėmis ar trokšdami vienatvės. Galime valgyti vien todėl, kad tai malonu!

Kaip kiekvienas esame skirtingo charakterio, taip kiekvienas turime susiformavę ir savo mitybos modelius, kurie išsivystė nuo kūdikystės, augant ir bręstant, įtakojant maitinimosi kultūrai, įvairiems socialiniams ir visuomeniniams faktoriams.

Panašu, kad valgymo, persivalgymo bei viršsvorio priežastys gali būti įvairiausio pobūdžio ir kilmės. Aišku, jei tai fizinis susirgimas, reikia kuo skubiau kreiptis į savo gydytoją.

O kuomet viršsvorio problemas gali padėti išspręsti hipnoterapija?

Hipnoterapijos sesijos metu žmogus yra vieno ar kito gilumo ramybės būklėje, kuomet yra prieinama jo paties pasąmonė. Žmogus išlieka sąmoningu visos sesijos metu, tačiau jis yra žymiai imlesnis naujiems ir teigiamiems pokyčiams.

Hipnoterapija dirba su pasąmone, kur yra saugomi prisiminimai, emocijos ir įpročiai. Tai leidžia pasiekti ir pakeisti neigiamus jausmus ir destruktyvius įpročius daugiau teigiamomis mintis, jausmais ir elgesio pavyzdžiais.

Hipnoterapija taip pat gali atskleisti, nustatyti ir pakeisti pasąmonės priežastis pernelyg daug valgyti, įgalindama žmogų, geriau supratus savo jausmus ir motyvus, pakeisti savo elgesį, kuris buvo varginantis ar savigraužiantis ir galėjo atrodyti nepakeičiamu.

Hipnoterapija leidžia pažvelgti į savo maitinimosi modelius ir nustatyti kitas, nei fizinis poreikis ar alkis valgymo priežastis. Atradus ir suvokus, kodėl kyla noras valgyti ir persivalgyti, galima lengviau padaryti pakeitimus savo mitybos ir fizinio aktyvumo modeliuose.

Hipnoterapija yra galinga priemonė padėti teigiamiems pokyčiams įvykti. Keletas sesijų gali padėti pasiekti ir išlaikyti ne tik sveiką svorį, bet ir teigiamą savo kūno bei išvaizdos įvaizdį, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi bei daug kitų gerų dalykų!

Hipnoterapija gali saugiai ir veiksmingai pakeisti nepageidaujamus įpročius ir mintis naudingesniais gyvensenos pavyzdžiais, taip pat padėti lengviau eiti keliu link sveikesnio kūno ir gyvenimo būdo, kurio žmogus trokšta.

Padedant hipnoterapijai, galima įsidiegti į savo proto struktūras tinkamesnes streso įveikimo strategijas, su veiksmingais ir teigiamais patarimais – pasirenkant sveikesnius maisto produktus, didinant motyvaciją mankštintis ir sportuoti, stiprinant pasitikėjimą ir savigarbą, kuriant teigiamą savo įvaizdį ir džiaugiantis gyvenimu!

Hipnoterapija dažnai pagerina motyvaciją pakeisti savo mitybos įpročius, laikytis fizinio aktyvumo ir mitybos planų, ir gali sumažinti potraukį nesveikam maistui, pakeičiant tai padidėjusia motyvacija vartoti sveikesnį maistą.

Priklausomai nuo kiekvieno žmogaus individualios situacijos, gali būti naudojama į tikslą ar į ateitį orientuota hipnoterapija – įdiegti daugiau teigiamų minčių procesus ir pasirinkimus, neieškant problemos priežasčių.

Taip pat, padedant regresinei (į praeitį nukreiptai) hipnoterapijai, gali būti naudinga pažvelgti į savo gyvenimo būdą ir rutiną bei atrasti priežastis, kodėl yra ir kaip atsirado viršsvorio problema, ar išsprendžiant traumines situacijas, įtakojusias problemų susijusių su maistu atsiradimą.

Praeitų gyvenimų regresinė terapija

Kartais problemos glūdi giliau..

Išspręskite gyvenimiškas problemas, išlaisvinkite savo emocijas, atkurkite savo sugebėjimus ir, lai didesni energijos kiekiai ledžia Jums leistis į Savęs atradimo bei pažinimo kelionę.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar užsisakyti hipnoterapijos sesiją, rašykite info [eta] sveikadieta.lt