Kaip lengvai numesti svorio?

Neretai kyla klausimai, o tiksliau – daugėja klausiančių: kaip lengvai ar per kelias dienas numesti svorio, kaip sulieknėti greitai ir be didelių pastangų.

Galbūt dėl to atsiranda nemažai siūlančių ar mokančių, kaip tai padaryti. Tačiau šie, su svorio metimu susiję klausimai turėtų būti tikslinami ar keliami kiek kitaip.

Klausimas turėtų būti formuluojamas taip: kaip visam laikui atsikratyti nereikalingo svorio, nepadarant neigiamos žalos organizmui.

lieknos-kojos-judesys

Būtent į šį klausimą ir bando atsakyti sveikadieta.lt nuolat pažymėdama, kad svorio numetimas, o tiksliau daili figūra yra atpildas žmonėms, už tinkamai pasirinktą gyvenimo būdą. Žmonėms, kurie derina subalansuotą sveiką mitybą su sportu. Negana to rūpinasi ne tik kūniškais bet ir dvasios reikalais. Kadangi sveikame kūne – sveika siela.

Taip, kad tai iš tiesų yra ir paprastas, ir nepaprastas dalykas. Vieni iš mūsų gimsta dailiais kūnais ir nedėdami daug pastangų išsaugo lieknas ir dailias kūno formas gyvenimo bėgyje, kitiems reikia įdėti šiek tiek pastangų, tretiems reikia nežmoniškai daug prakaito išlieti.

Vieni gimsta turtingose šeimose, kiti – pasiturinčiose, treti – sunkiai galą su galu suduriančiose šeimose.  Vieni gimstame Lietuvoje, kiti Anglijoje, treti Afrikoje – ir tokias paraleles galima išvesti.

Gyvenimas tai mūsų kelias ar mokykla, kaip tai galima būtų pavadinti. Kūnas, šeima, gimtas kraštas – tai lyg programos ar dalykai, kuriuos mes turime išmokti lankydamiesi gyvenimo mokykloje. Kai kuriuos dalykus mes galime pasirinkti patys, bet yra ir privalomos programos. Žmonės, kurie mus žavi savo gražiais kūnais, matomai neprivalo studijuoti – kvaršinti sau galvos ar pergyventi ką šiandien valgyti, kad tai neatsilieptų jų svoriui rytoj. Jie studijuoja kitas gyvenimo mokyklos programas, galbūt kaip įveikti puikybę ir pasididžiavimą.

Svorio metimas ir sureguliavimas – tai vienas iš gyvenimo, savo kūno ir Savęs pažinimo būdų. Tai kelias kuriame daug nusivylimų, nesėkmių, bet taip pat ir daug pergalių, laimėjimų bei pasiektų tikslų!

Kai kuriems yra visai nesudėtinga atsinaujinti savo garderobą ar baldus namuose, pasikeisti automobilį, bet pakeisti savo kūno formas – kur kas sunkiau.

Savo kūno, o tuo labiau savęs neapgausite – svorio reguliavimo kelyje nėra „greitukų“ ar „nukirstų kampų“. Tai gyvenimo būdas – noras ar siekis gyventi tobulame kūne ir ėjimas, bėgimas ar skridimas tobulesnės formos ar linijos link. Galbūt tai būtų galima pavadinti ir menu, gyvenimo menu – Menu gyventi tobulame ar tobulesniame kūne.