Naudojimosi sąlygos

Atsakomybės apribojimas

Sveikadieta.lt neprisiima jokios atsakomybės už šioje svetainėje pateiktos informacijos ir medžiagos tikslumą ir išsamumą. Jokiomis aplinkybėmis Sveikadieta.lt nebus laikoma atsakinga už bet kokius reikalavimus, žalą, nuostolius, išlaidas ar įsipareigojimus (įskaitant, bet neapsiribojant, bet kokiais tiesioginiais ar netiesioginiais nuostoliais dėl prarasto pelno, verslo nutraukimo ar informacijos praradimo), atsirandančius arba kylančius tiesiogiai dėl to, kad naudojatės ar nesugebėjote naudotis šia svetaine arba bet kuriomis svetainėmis, susietomis nuorodomis, dėl jūsų pasitikėjimo šioje svetainėje esančia informacine medžiaga, net jei Sveikadieta.lt iš anksto buvo įspėta apie tokios žalos galimybę.

Sveikadieta.lt negali garantuoti svetainėje rastos informacijos tikslumo, galiojimo laiko ir išbaigtumo. Nors dedame daug pastangų, kad į svetainės turinį įtrauktume tikslią ir naujausią informaciją, neteikiame jokių garantijų dėl turinio tikslumo ir neprisiimame atsakomybės už turinio klaidas ar trūkumus.

Informacija, esanti visuose įtrauktuose vaizdo įrašuose, skirta tik pramogai. Bet kokius procesus, pavaizduotus tokiuose vaizdo įrašuose, turėtumėte naudoti savo rizika. Sveikadieta.lt neprisiima jokios atsakomybės už bet kokias pretenzijas, žalą, nuostolius, išlaidas ar įsipareigojimus, patirtus žiūrint turinį bet kuriame svetainėje esančiame vaizdo įraše.

Svetainėje SVEIKA DIETA.lt pateikta informacija yra informacinio pobūdžio ir nėra skirta mitybos sutrikimams ar sveikatos problemoms diagnozuoti bei neatstoja atestuotų medicinos specialistų paslaugų. Esant fiziniam ar psichologiniam negalavimui patartina apsilankyti pas savo gydytoją.

Partnerystės programų straipsniai

Sveikadieta.lt kai kuriuose straipsniuose yra patalpintos partnerystės programų nuorodos. Jei pasinaudosite rekomendacijomis ir įsigysite produktą, tuomet Sveikadieta.lt uždirbs komisinius, be jokių papildomų išlaidų Jums.

Reklaminiai straipsniai

Kai kurie Sveikadieta.lt straipsniai yra reklaminiai, pateikti reklamos užsakovo. Sveikadieta.lt nuomonė gali neatitikti nuomonės ar informacijos, pateiktos reklaminiame straipsnyje.