Pirmosios apklausos rezultatai

vaisiai, sultysDaugiau kaip metus svetainėje “sveika dieta” vyko apklausa, norint išsiaiškinti ar lankytojai svetainėje rado naudingos informacijos, ar tai buvo tik šiek tiek naudinga informacija ar lankytojai nerado, ko ieškojo. Praėjus 452 dienoms nuo sveika dieta.lt pirmosios apklausos starto, sumuojami rezultatai. Džiugu, kad buvo aktyviai balsuojama. Į svetainę užsuko nemažai aktyviai sportuojančių, praktikuojančių sveiką gyvenseną ar norinčių pradėti gyventi sveikai žmonių.

Iš viso apklausoje dalyvavo 3598 lankytojai. Į klausimą ar sužinojojo kažką naujo net 2099 (58%) atsakė TAIP. 676 lankytojai rado čia tik truputį naudingos informacijos, o 500 (14%) teigė kategorišką NE. Nėra to blogo kas neišeitų į gera, džiugu kad net 14% lankytojų buvo apsišvietę ir žinojo daugiau, negu galėjo atrasti ką nors naujo svetainės sveikadieta.lt puslapiuose.

Tikimės ir ateityje pateikti informacijos apie sveiką mitybą, nuolatos propoguoti sveikas dietas, sporto pratimus bei kitos vertingos informacijos.

Jau įvyko ir kita apklausa. Jos tikslas buvo sužinoti, kurios svetainės sveikadieta.lt kategorijos yra pačios aktualiausios skaitytojams – sveika mityba, dietos, sportas ar receptai. Kurias iš jų lankytojai norėtų matyti dažniau ir plačiau praturtinamas nauja informacija.