Sveikiausias maistas – TOP10

Koks maistas, kuris randamas gamtoje yra pats sveikiausias žmogaus organizmui? Jūs galite nesilaikyti dietų, nesirūpinti sveika mityba, bet turėtumėte reguliariai savo racione turėti šių produktų.

  1. šviežia arba džiovinta laukinių gyvūnų mėsa ir žuvis;
  2. fermentiniai sūriai;
  3. šviežias ar raugintas pienas;
  4. sviestas;
  5. kiaušiniai;
  6. švieži, džiovinti arba konservuoti vaisiai;
  7. šviežios arba konservuotos daržovės;
  8. neskaldyti grūdai (net džiovinti jie būdavo fermentuojami);
  9. kai kurios pupos;
  10. vanduo.

Ar girdėjote apie nesveiką sveiką maistą?

Šiandien, net taip vadinamas, sveikas ir organiškas maistas iš tikro tėra rafinuoti ir turintys daug cukraus, konservantų, priedų ir net naftos maisto produktai. Gyvulinės kilmės produktuose yra antibiotikų ir hormonų. Maistui auginami gyvūnai šeriami maistu, kurio jie niekada neėstų gamtoje (galvijai neėda kitų galvijų mėsos, paukštienos ar grūdų, kadangi galvijai minta žole).

 

Besirūpinantiems sveika mityba, norintiems gyventi sveikai ir ilgai darosi vis sunkiau. Toks gyvenimas reikalauja vis didesnių išlaidų ir pastangų rasti tikrai gero ir kokybiško, o ne suklastoto maisto. Deja, tą daryti ir ateityje bus tik sunkiau, kol dalis žmonių nepamatis kad gyventi kaime, auginti gyvulius ekonomiškai apsimoka. Tol kol mokama už perdirbtą konservantų prifarširuotą mėsą tiek pat, o kartais net ir daugiau negu už kiek parduotų močiutė kaime, tol nieko gero nesigaus.