Judesio meditacija

Atliekant fizinius pratimus ar mankštą specialiu būdu, Jūs patobulinsite savo kūno formas, kūno linijos išryškės ir pagražės. Tai gali įvykti ne per vieną dieną ar savaitę, bet tai įvyks. Tai, kaip netikėta dovanėlė, kurią Jūs, anksčiau ar vėliau, pasidovanosite sau. Norėsite Jūs to ar ne, tobulesnės kūno formos ir linijos – tai neišvengiama judesio meditacijos pasekmė ar rezultatas. Tačiau tai galima pavadinti tik šalutiniu šios aktyvios mankštos produktu.

Koks gi yra pagrindinis specialios mankštos, fizinių pratimų ir kūno treniravimo tikslas? Na tiksliau, tai ne visai tik kūno treniravimas. Kūnas yra naudojamas tik kaip priemonė – sąmonei atskleisti ir išplėsti. Judesio meditacija – tai sąmoninga laikysena ir sąmoningas judesys. Kūnui judant ar stovint, sėdint ar gulint, – stebime kūną, kaip ir iš šalies. Tai yra judesio stebėjimas ar meditacija – kūnui esant judesio ar ramybės būsenose.

Savo vidinėmis akimis stebėdami savo kūno laikyseną ir judesius iš šalies, palaipsniui pradėsite matyti idealią kūno laikyseną, idealias kūno formas bei linijas – ir “energetinį skirtumą”, kuriose vietose bei kaip turėtumėte ir galėtumete pakoreguoti savo judesius, laikyseną bei formas ir linijas. Palaipsniui Jūs “pritrauksite” savo kūno laikysenas, stovėsenas, judesius iki idealių laikysenų, stovėsenų, judesių ir tobulesnių savo kūno formų bei linijų.

Plūduriuojanti ir banguojanti, kažkur tai tarp Jogos ir Tai či – statinė ir dinaminė meditacija ar Judesio meditacija.

Nuo kūno orientacijos erdvėje iki meditacinių įžvalgų ar lengvų sąmonės prašvitimų – tai trumpai išdėstyta keleto straipsnių sekoje.

Tad, jei norėtumėte patobulinti savo kūno formas ir linijas bei, sportuodami ir mankštindamiesi sąmoningai, netikėtai patirti daugiau laimės ir džiaugsmo –

1. Judesio meditacija – orientacija erdvėje

2. Judesio meditacijos pratimas – plokštumos vizualizacija

3. Judesio trajektorijos atspindys mentalinėje erdvėje

Pirmas straipsnis yra šios aktyvios mankštos pagrindas. Jei norite geriaus susipažinti, kaip pakoreguoti savo kūno formas, praktikuojant judesio meditaciją, rašykite info [ eta ] sveikadieta.lt